Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Ostatnie posty

Odkryj Doskonałość Dźwięku z Audio System HX165 SQ EVO2

W świecie pełnym różnorodnych opcji audio, trudno jest znaleźć urządzenie, które rzeczywiście spełnia wszystkie oczekiwania. Ale może teraz mamy coś takiego! Prezentujemy Audio System HX165 SQ EVO2 – produkt, który zmienia standardy w dziedzinie technologii Hi-Fi, oferując nie tylko doskonałe brzmienie, ale także unikalne doświadczenie dźwiękowe.


Co sprawia, że Audio System HX165 SQ EVO2 wyróżnia się?

Głównym atutem tej serii jest nowa zwrotnica z najwyższej klasy kondesatorami Mundorf CAPS. Marka Audio System GERMANY skupia się na produkcji produktów SQ (Sound Quality), czyli na wytwarzaniu doskonałego dźwięku dla znawców, a nie tylko na pustym ciśnieniu akustycznym. Dzięki temu brzmienie ich głośników, subwooferów i wzmacniaczy wprost UZALEŻNIA, i kto spróbuje ich produktów, nie chce już niczego innego!

Rozmowy na temat specyfikacji technicznej:

  • Midbasy EX165SQ EVO2: Wyposażione w membrany z walcowanego na zimno aluminium i z powiększonym magnesem HEM (High Efficiency Magnet), które zapewniają niezwykłą czystość i głębię dźwięku.

  • Tweetery HS25EVO: Posiadają rozszerzony zakres rozdzielczości dźwięku, co pozwala na odtwarzanie nawet najbardziej subtelnych detali w dźwięku.

  • Zwrotnice FWX EVO2: Oferta 1750 możliwości ustawień pozwala na indywidualne dostosowanie systemu do potrzeb każdego użytkownika.

Dlaczego warto zainwestować w Audio System HX165 SQ EVO2?

To nie tylko produkt, ale całe doświadczenie. Każdy element został starannie wybrany i zaprojektowany, aby zapewnić najlepsze brzmienie. Ale przede wszystkim, aby uzależnić Cię od jakości dźwięku. Ponieważ w świecie pełnym cyfrowych alternatyw, Audio System HX165 SQ EVO2 oferuje prawdziwe, fizyczne doświadczenie dźwiękowe, które nie można zastąpić żadnym cyfrowym rozwiązaniem.

Jeśli szukasz systemu audio, który nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale także otworzy Ci nowe horyzonty w doświadczeniu dźwiękowym, Audio System HX165 SQ EVO2 jest idealnym wyborem. Nie pozwól, aby Twoje życie dźwiękowe było ograniczone przez standardowe rozwiązania. Przekonaj się sam, jak wygląda doskonałość dźwięku w praktyce.

Posted in: Produkty

Leave a comment

Śledź nas na Facebooku