Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Wszystkie bestsellery

SPH-DA360DAB

SPH-DA360DAB
Odtwarzacz multimediów z 6,8-calowym
2 029,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

2-Din SPH-DA360DAB umożliwia połączenie przewodowe lub bezprzewodowe z kompatybilnym telefonem iPhone lub telefonem z systemem Android, a także umożliwia sterowanie Apple CarPlay, Android Auto i Waze (przez Android Auto lub Apple CarPlay) z deski rozdzielczej w wygodny i bezpieczna droga. SPH-DA360DAB obsługuje również tworzenie kopii lustrzanych smartfonów za pośrednictwem kabla USB w celu tworzenia kopii lustrzanych i sterowania kompatybilnym telefonem iPhone lub urządzeniem z systemem Android za pomocą ekranu dotykowego odbiornika. Odtwarza radio cyfrowe DAB/DAB+, treści audio/wideo z urządzeń USB.

 

Dodatkowo ten samochodowy odtwarzacz audio-wideo jest wyposażony w technologię Bluetooth, która umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki lub prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym przez połączenie bezprzewodowe.

 

Ulepsz swoją muzykę dzięki wysokiej jakości funkcjom audio: 13-pasmowy korektor graficzny umożliwia dostosowanie ustawień dźwięku do własnych preferencji.

Specyfikacje

Wi-Fi<sup>®</sup>
Wi- Fi®Dzięki wbudowanemu Wi-Fi® możesz cieszyć się łącznością bezprzewodową zaprojektowaną specjalnie do obsługi bezprzewodowego połączenia danych między smartfonem a odbiornikiem.
Apple CarPlay
Apple CarPlayTo inteligentniejszy, bezpieczniejszy i przyjemniejszy sposób korzystania z telefonu iPhone® w samochodzie. Apple CarPlay zapewnia użytkownikom iPhone'a niezwykle intuicyjny sposób nawiązywania połączeń, korzystania z Map, słuchania muzyki i uzyskiwania dostępu do wiadomości za pomocą jednego słowa lub dotknięcia. Apple CarPlay wymaga iPhone'a 5 lub nowszego z najnowszą wersją iOS.
Android Auto
Android AutoRozszerza platformę Android na samochód w sposób specjalnie zaprojektowany do jazdy i automatycznie dostarcza przydatnych informacji i porządkuje je w prostych kartach, które pojawiają się wtedy, gdy są potrzebne. Został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozproszenie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Android Auto jest kompatybilny z telefonami z systemem Android w wersji 5.0 (Lollipop) lub nowszej. Android Auto może nie być dostępny na wszystkich urządzeniach i nie jest dostępny we wszystkich krajach lub regionach.
DAB+
DAB+Ciesz się wygodą słuchania ulubionych stacji radiowych w krystalicznie czystej cyfrowej jakości dzięki wbudowanemu tunerowi radia cyfrowego.
Produkt zatwierdzony przez cyfrowe radio Tick Mark
Produkt zatwierdzony przez cyfrowe radio Tick MarkProducenci muszą spełniać minimalne specyfikacje, zweryfikowane przez niezależne testy. Wszystkie produkty Pioneer, które używają tego znacznika radia cyfrowego, zostały niezależnie przetestowane i zatwierdzone, dzięki czemu możesz kupować bez obaw.
Bluetooth<sup>®</sup>
Bluetooth® _Przestrzegaj lokalnych przepisów drogowych dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth (HFP). Rozmowy w trybie głośnomówiącym, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku (A2DP) z wyszukiwaniem wykonawcy, albumu i utworu, proste parowanie i sterowanie dźwiękiem (AVRCP), bezprzewodowa technologia Bluetooth® uczyniła życie w pojeździe bezpieczniejszym i wygodniejszym.
6,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy
6,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowyCałkowicie płaski ekran dotykowy, który umożliwia szybkie i responsywne gesty wielodotykowe, takie jak szczypanie w celu powiększenia, a także przesuwanie i przewijanie na wyciągnięcie ręki, z bardzo dużą szczegółowością.
Mechafree
MechafreeTen produkt jest przeznaczony do nowoczesnych cyfrowych formatów muzycznych.
Wykonane dla iPoda / iPhone'a
Wykonane dla iPoda / iPhone'aSteruj bezpośrednio swoim iPodem/iPhonem, ładując, odtwarzając muzykę i oglądając filmy za pomocą opcjonalnego kabla interfejsu (sprzedawany oddzielnie), w zależności od urządzenia z systemem iOS. Informacje o utworze, wykonawcy, czasie i albumie są pięknie wyświetlane na ekranie dotykowym.
Kompatybilny z Androidem
Kompatybilny z AndroidemPodłącz się i słuchaj muzyki zapisanej na urządzeniu bez aplikacji
Wejście USB
Wejście USBPodłącz dowolne urządzenie za pomocą kabla interfejsu USB, aby naładować urządzenie lub słuchać czystego, czystego dźwięku.
Spotify
SpotifyDzięki Spotify wystarczy podłączyć smartfon, aby wygodnie przeglądać ulubione listy odtwarzania, albumy, utwory i wykonawców za pomocą elementów sterujących radioodtwarzacza.
Waze
WazeWaze to społecznościowa aplikacja GPS do jazdy/nawigacji, która oferuje mapy, informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i różne inne informacje dostępne na dużym wyświetlaczu urządzeń multimedialnych zgodnych z Pioneer.
FLAC
FLACCiesz się bezstratnymi cyfrowymi plikami audio FLAC w swoim pojeździe z odtwarzaniem w jakości CD, bez konieczności konwertowania.
13-pasmowy korektor graficzny
13-pasmowy korektor graficznyDostosuj szczegółowo wyjście audio, aby uzyskać wrażenia muzyczne dostosowane do Twoich preferencji.
Oczy Siri wolne
Oczy Siri wolnekorzystać z funkcji Siri w telefonie iPhone za pośrednictwem zewnętrznego mikrofonu urządzenia i głośników pojazdu
Wielokolorowe oświetlenie
Wielokolorowe oświetlenieDopasuj podświetlenie wyświetlacza i przycisków do oświetlenia wnętrza pojazdu, korzystając z szerokiej gamy nieskończonych kombinacji kolorów.

Szczegóły produktu
SPH-DA360DAB
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku